אודותינו

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

מלאו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

נעים מאוד, שמי שניאור ריבקין נשוי באושר ואבא לארבעה ילדים מקסימים ומתוקים, בעל תואר B.A במנהל עסקים עם התמחות במימון.

לפני כעשור בעבודתי כבנקאי משכנתאות בבנק מזרחי טפחות, די מהר הבנתי שקיים חוסר איזון בין כמות המידע והכוח שיש לבנקים אל מול הלקוחות, הייתי עד ללקוחות 'שנפלו על שטויות', כמו הגשת מסמכים לקויה, חוסר התמצאות בתהליך המשכנתא או להחלטות של הממונים בבנק שהגדילו את ריווחי הבנק על חשבון הלקוחות. בהיותי כפוף לנהלי הבנק יכולת ההשפעה שלי הייתה מוגבלת.

ידעתי שאם הלקוחות היו ניגשים לבנק עם ליווי מקצועי הם היו יוצאים ממנו מאושרים, תרתי משמע: עם אישור עקרוני למשכנתא ואושר גדול שאיתו אפשר להתחיל ת'חיים.

בתקופה זו למדתי מהן הפעולות הנדרשות על מנת לקבל משכנתא נכונה ומותאמת לצרכים הספציפיים של כל לקוח, לשפר את תנאי המשכנתא בתהליך משא ומתן מול הבנק.

בשנות עבודתי בבנק היה לי ברור שאני במקצוע הנכון, אך במיקום הלא הנכון, ואני מוכרח לבצע שינוי ולעבור לצידם של הלקוחות ולהילחם על מה שבאמת מגיע להם.

מהר מאוד עברתי להתנהלות עצמאית, הקמתי את חברת 'ריבקין משכנתאות ופיננסים', למעשה עברתי צד ובאתי להתיישב בכיסא שלצידכם –אל מול הבנק.

בשנים האחרונות ליוויתי עשרות משפחות בתהליך המשכנתא ויעוץ כלכלי נכון, חסכתי עבורם עשרות אלפי שקלים וזמן יקר, ומעתה אעמוד לרשותם בכל התייעצות כלכלית משמעותית בחייהם.

עם השנים השירותים בחברתנו התרחבו וכיום אנו מספקים גם שירותי ייעוץ וליווי בגיוס אשראי לעסקים מהקרן בערבות המדינה וממגוון רחב של ספקי אשראי בנקאיים וחוץ בנקאיים.

בנוסף לכך, אנו מעניקים שירותי ייעוץ וליווי בתחום הביטוח, הפנסיה וחיסכון ובכך יוצרים עבור לקוחותינו רשת ביטחון כלכלית המותאמת במיוחד עבורם.

אנו כאן בכדי להעניק לכם ייעוץ מקצועי ואישי המותאם במיוחד עבורכם בתחום יעוץ משכנתאות, גיוס אשראי לעסקים, יעוץ כלכלי אישי בתחום החיסכון הפרטי והפנסיה.  

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

מלאו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן